O firmie

LIDER W PRODUKCJI ETYKIET SAMOPRZYLEPNYCH

Samoprzylepne właściwości etykiet, poświęcenie wobec idei zrównoważonego rozwoju, optymalizacja kosztów produkcji i spełnienie wszystkich wymogów prawnych – wszystko to pozwala PPDUO dominować świat produkcji etykiet. Zespół ponad 50 oddanych pracowników zasila firmę, pozwalając rozwijać stosunki partnerskie z wybitnymi lokalnymi producentami i markami w Europie Centralnej. Jesteśmy gwarancją sukcesu: wcielimy w życie każdy z Twoich pomysłów, przeprowadzimy Cię przez kolejne etapy produkcji, ostatecznie zaskakując perfekcją i wydajnością efektu końcowego.

„Jesteś tym, co robisz,
a nie tym, co mówisz,
że zrobisz”

Anna Baran

CEO PPDUO LabelSolutions

Liderzy

ZARZĄD

Dariusz Baran
Wiceprezes ds. Sprzedaży

Przemysław Pluta
Wiceprezes ds. Operacyjnych

Nasza misja

ROZWIJAMY FIRMĘ POPRZEZ PARTNERSTWO I ZAUFANIE

 Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem z Borówna. Kultura organizacyjna naszej firmy opiera się na pracy zespołowej i zarządzaniu – cenimy sobie uczciwość, zaufanie i wzajemny szacunek. Naszym partnerom biznesowym zapewniamy wsparcie na wielu płaszczyznach. Pokazujemy nowe sposoby znakowania towarów. Towarzyszymy w zmianach wizerunkowych. Inspirujemy do podejmowania odważnych kroków w stylizowaniu produktów. Wspieramy wiedzą i sprawdzonymi narzędziami. Mobilizujemy do wspólnego dbania o środowisko naturalne. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i dużymi firmami.

NASZE WARTOŚCI

DBAMY O ŚRODOWISKO

Przewagi konkurencyjne

ETYKIETY, KTÓRE ZADBAJĄ O TWÓJ BRANDING

TECHNOLOGIA I KREATYWNY DESIGN

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW PRODUKCJI

ROZWIĄZANIA W ZNAKOWANIU PRODUKTÓW DLA KAŻDEJ BRANŻY

KONKURENCYJNA CENA

ELASTYCZNE TERMINY

WSPARCIE TECHNICZNE NA KAŻDYM ETAPIE PRODUKCJI

ROZWIĄZANIA PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

NASZA HISTORIA

KAŻDEGO DNIA UMACNIAMY NASZĄ POZYCJĘ NA RYNKU

2003

Dwie kobiety zdecydowały się wkroczyć do męskiego świata druku. Anna razem ze wspólniczką zakładają firmę.

2010

Jak to w życiu bywa, drogi kobiet rozchodzą się – dalsza współpraca nie jest im po drodze. Anna postanawia rozwijać firmę solo, stawiając na partnerstwo i zaufanie.

2010

Kobiecy biznes zasila męski sojusznik. Przemysław, brat Anny, wnosi wiedzę technologiczną. Z czasem, rodzeństwo zaczyna rozwijać park maszynowy i podbijać świat etykiet.

2016

Anna wita w zarządzie swojego męża, byłego Prezesa Atos Polska. Dariusz wykorzystuje swoje doświadczenie w innowacyjnym przywództwie i biznesowe know-how, wyznaczając ambitne cele rynkowe.

2021

Anna, Dariusz i Przemysław inwestują w ekspansję zagraniczną, wprowadzając jednocześnie nową identyfikację wizualną marki oraz ideę ecodesign przy projektowaniu etykiet.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do najnowszych informacji z branży!

Pliki cookies

Wykorzystujemy pliki cookies, które pomagają nam ulepszać naszą stroną i dostosowywać oferty do Twoich zainteresowań.

OK